18 жовтня в приміщення Таращанської районної ради відбулося друге засідання комісії із конкурсного відбору кандидата на заміщення посади директора Комунального підприємства Таращанської районної ради «Відділ з управління комунальним майном».

До  участі у другому етапі конкурсного відбору кандидатів на заміщення посади директора Комунального підприємства Таращанської районної ради «Відділ з управління комунальним майном» було допущено шість кандидатів.

На розгляд конкурсної комісії всі кандидати на заміщення посади директора Комунального підприємства Таращанської районної ради «Відділ з управління комунальним майном» подали свої презентації проектів програм збереження і розвитку спільної власності територіальних громад міста та сіл Таращанського району.

Заслухавши виступи кандидатів, шляхом таємного голосування комісія з конкурсного відбору кандидата на заміщення посади директора Комунального підприємства Таращанської районної ради «Відділ з управління комунальним майном» визначила переможця конкурсного відбору. Ним став Нечипоренко Михайло Петрович, 1962 року народження.

За результатами голосування комісія рекомендувала винести на розгляд засідання постійних комісій та пленарного засідання Таращанської районної ради питання щодо призначення  директором Комунального підприємства Таращанської районної ради «Відділ з управління комунальним майном» Нечипоренка Михайла Петровича.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *