08 лютого  2019 року відбулося  засідання постійної комісії Таращанської районної  ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, захисту прав споживачів.

    Депутати заслухали та детально обговорили  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Таращанського району за 2018 рік та інших районних програм, які завершили свою роботу.

  Комісією розглянуто проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Таращанського району на 2019 рік та запропоновано подати на затвердження районної ради.

   Депутатами розглянуто питання про затвердження технічних документацій  з  нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, для ведення особистого селянського господарства, які  розташовані за межами населеного пункту с.Юшків Ріг Таращанського району Київської області. Напрацьовані депутатами проекти рішень будуть запропоновані для розгляду на пленарному засіданні чергової  сесії Таращанської районної ради.

   Із проектами рішень та текстами програм і звітів про їх виконання можна ознайомитися на сайті районної ради в розділі «Проекти».