05 квітня 2019 року відбулося засідання постійних комісій Таращанської районної ради з питань комунальної власності та контролю за ходом приватизації та з питань законності і правопорядку, регламенту та депутатської етики.

На спільному засіданні постійних комісій депутати розглянули питання про внесення змін до Регламенту Таращанської районної ради VІІ скликання. Комісії підтримали відповідний проект рішення.

Депутатами вивчено проблемні питання у діяльності Таращанської редакції районного радіомовлення Київської області і Комунального підприємства Таращанської районної ради «Таращанська центральна районна аптека №13» та напрацьовано проекти рішень про ліквідацію зазначених комунальних підприємств.

На засіданні постійних комісій розглянуто питання  щодо надання дозволу Комунальному підприємству  Таращанської районної ради “Відділ з управління комунальним майном” на передачу в   оренду  частини будівлі, яка розташована за адресою: м. Тараща, вул. Шевченка, 28, та  про передачу  із спільної власності територіальних громад міста та сіл Таращанського району  у власність територіальної  громади села Ківшовата будівлі аптеки. По даних питаннях підготовлено відповідні проекти рішень.