Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 23–річного жителяМакарівського району Київської області В.,який підозрюється у вчиненні злочинів, передбаченихч. 2 ст. 185 та ч. 2 ст. 289КК України.

   За клопотанням Таращанського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Таращанським районним судом підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці вДержавній установі «Київський слідчий ізолятор».

   Досудовим розслідуванням встановлено, що В., будучи раніше судимим, вчинив крадіжку мобільного телефону марки «BlackviewBV6000 ArmyGreen 3/32Gb» у потерпілого Т. на суму 3568,00 грн.

  В подальшому на території КЗ КОР «Таращанський навчально-реабілітаційний центр», що розташований за адресою: вул. Білоцерківська, 78 в м. Тараща Київської області, в нього виник умисел на заволодіння транспортним засобом, а саме мопедом марки «HondaDio 27». В. діючи умисно, повторно, користуючись відсутністю власника та будь-яких інших осіб, які б могли завадити вчиненню правопорушення, керуючись корисливим мотивом,підійшов до вказаного мопеда та всупереч волі власника транспортного засобу Б., не заводячи двигун, за допомогою рук покотив мопед за територію вказаного вище закладу. Вартість викраденого мопеда з урахуванням пошкоджень становить 4400 грн.

   За скоєння таємного викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненого повторно та незаконного заволодіння транспортним засобом, вчиненого повторно, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

 

Прокурор Таращанського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури                     Ю. Калайда

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *