Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури постійно вживаються заходи щодо захисту інтересів держави, зокрема в сфері земельних відносин.

  Так, встановлено порушення вимог земельного законодавства під час відведення ФГ земельних ділянок для ведення фермерського господарства на території  Ріжківської сільської ради Таращанського району Київської області загальною площею 45 га та вартістю 13 млн 998 грн.

  Вказані земельні ділянки надані Головним управлінням Держгеокадастру в Київській області в порушення вимог Закону України «Про фермерське господарство» та в порушення вимог про обов’язкове проведення  земельних торгів під час надання в оренду земельних ділянок.

  За вказаним фактом Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури підготовлено та скеровано до суду позовну заяву про визнання недійсними наказів Головного управління Дерземагенства в Київській області та договорів оренди земельних ділянок.

  Рішенням Господарського суду Київської області від 31 січня 2020 року позовна заява Кагарлицької місцевої прокуратури задоволена. Накази Головного управління Держземагенства у Київській області та договір оренди визнано недійсними.

 

Прокурор Таращанського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури                                            Ю. Калайда