Відповідно до рішення Таращанської районної ради від 13 червня 2019 року №630-31-VII, оголошено конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства Таращанської районної ради «Таращанський центр первинної медичної (медико — санітарної) допомоги».

З метою створення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору претендентів на посаду керівника Комунального некомерційного підприємства Таращанської районної ради «Таращанський центр первинної медичної (медико — санітарної) допомоги» запрошуємо представників, які делеговані громадськими організаціями чи об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) — по одній особі від кожного громадського об’єднання, — подавати обґрунтовані пропозиції щодо участі у роботі комісії.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються особисто або надсилаються поштою до Таращанської районної ради по 27 червня 2019 року включно за адресою: 09500, м. Тараща, вул.. Героїв Чорнобиля, 1 .

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *