23 серпня на площі Незалежності біля районного Будинку культури зібралися учасники урочистої церемонії на честь свята – Дня Державного прапора України та 25-ої річниці незалежності України.

У заходах з цієї нагоди взяли участь голова Таращанської районної державної адміністрації Андрій Давиденко, голова районної ради Людмила Урожай, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Шостак, заступник міського голови Вадим Левицький, працівники підприємств, установ, організацій району, жителі міста та району.

Завітали на свято й почесні гості: помічник-консультант народного депутата України В.І.Гудзенка – Людмила Веряскіна, депутати Київської обласної ради Віктор Луценко та Микола Фурдичка.

Під звуки Державного Гімну голова громадської організації «Таращанська спілка учасників АТО» Юрій Пошелюжний та кандидат в майстри спорту, срібний призер чемпіонату України серед кадетів з греко-римської боротьби Микола Лебідь підняли на вершину синьо – жовтий стяг. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за незалежність України та тих, хто поліг боронячи цілісність та недоторканність держави у дні сьогодення.

Зі словами вітань до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Андрій Давиденко: «25 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників».

З нагоди державних свят Андрій Юрійович передав також всім присутнім вітання від очільника області Максима Мельничука та вручив подяки Київської обласної державної адміністрації учаснику бойових дій в зоні антитерористичної операції на сході України А.В. Батарону, начальнику відділу у питань персоналу апарату Таращанської райдержадміністрації Київської області Н.В. Дротовій, сільському голові с.Кислівка Таращанського району Київської області В.О. Пасічнюку, керівнику народного самодіяльного духовного оркестру «Гармонія» та народного самодіяльного фольклорного гурту «Козацькі розваги» Ківшоватського сільського Будинку культури А.А. Стасюку та учаснику бойових дій в зоні антитерористичної операції на сході України М.Д. Столярчуку.

За доброю традицією з рук голови райдержадміністрації Андрія Давиденка, голови райради Людмили Урожай та заступника міського голови Вадима Левицького спільні грамоти Таращанської районної державної адміністрації, Таращанської районної ради та Таращанської міської ради отримали: учасники АТО, представники галузей освіти, охорони здоров’я, культури, поліції, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

З вітальним словом до присутніх звернулися і почесні гості, які в свою чергу нагородили грамотами кращих працівників різних галузей району.

Після закінчення урочистої частини піднесений патріотичний настрій глядачів збагатили емоції, що їх подарували своїми виступами кращі художні колективи, окремі виконавці району у районному Будинку культури. Мистецької нотки додавали святу виставка майстрів та народних умільців Таращанщини.

Довгоочікуване свято вдалось. Всі ми — українці, яких об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до збереження національних традицій. Кожен із нас у своїх серцях несе вогник гордості за те, що ми українці, що ми народились на цій прекрасній землі, єдиній і неповторній, ім’я якій – УКРАЇНА!