Склад ради

Депутати Таращанської районної ради VІІ скликання

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Суб’єкт висування

1 Білокобильський Андрій Юрійович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
2 Бурківський Микола Петрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
3 Веремієнко Валентина Григорівна політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
4 Винниченко Андрій Вікторович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
5 Гаврилюк Ярослав Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
6 Горова Оксана Олегівна ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
7 Ілляшенко Федір Іванович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
8 Коваленко Сергій Анатолійович Політична Партія «Опозиційний блок»
9 Ковальська Ніна Володимирівна ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
10 Козик Андрій Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
11 Кондратюк Ольга Анатоліївна Політична Партія «Опозиційний блок»
12 Костенко Людмила Олексіївна політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
13 Котенко Сергій Антонович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
14 Лафенко Оксана Анатоліївна Політична Партія «Опозиційний блок»
15 Лола Сергій Миколайович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
16 Лошицький Борис Федорович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
17 Переляк Олексій Петрович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
18 Поліщук Олександр Олександрович Політична Партія «Опозиційний блок»
19 Пошелюжний Юрій Павлович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
20 Прищепенко Сергій Олександрович Радикальна партія Олега Ляшка
21 П’ятнічук Олена Вікторівна політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
22 Решетнікова Ірина Борисівна Радикальна партія Олега Ляшка
23 Савицький Петро Володимирович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
24 Симоненко Михайло Володимирович Радикальна партія Олега Ляшка
25 Урожай Людмила Борисівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»
26 Степаненко Олег Степанович Радикальна партія Олега Ляшка
27 Тупчій Володимир Петрович Політична Партія «Опозиційний блок»
28 Хворостяна Валентина Олександрівна ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
29 Циганок Анатолій Іванович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
30 Чернець Василь Іванович політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
31 Шевель Михайло Анатолійович Радикальна партія Олега Ляшка
32 Шкільнюк Борис Вікторович ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
33 Шмегельська Тетяна Миколаївна Політична Партія «Опозиційний блок»
34 Ямкова Надія Іванівна політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»