Відповідно до наказу про розподіл функціональних обов’язків між працівниками Таращанського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури забезпечення належної роботи з питань доступу до публічної інформації, своєчасного та повного розгляду запитів на інформацію, вирішення звернень громадян, службових та інших осіб, запитів і звернень народних депутатів України, депутатів місцевих рад, прийому громадян (розробка графіку особистого прийому громадян у відділі) покладено на начальника відділу Квашенка І.М.

Контроль за своєчасним вирішенням звернень працівниками відділу та своєчасне і достовірне їх облікування покладений на прокурора Калайду Ю.О.

Вивченням статистичних даних встановлено наступне.

За I квартал 2020 року до Таращанського відділу надійшло 22 звернення, із яких вирішено 11 звернень.

Число звернень, направлених за належністю: – 11.

Проаналізувавши стан роботи зі зверненнями народних депутатів України, Героїв України, Радянського Союзу, Соціалістичної праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, неповнолітніх, встановлено що такі звернення до відділу не надходили.

Протягом I кварталу 2020 року Таращанським відділом вирішено 11 звернень, з них 5 з питань досудового розслідування кримінального провадження.

 

Прокурор Таращанського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури Ю. Калайда

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *