Найменування закладу: Таращанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 Таращанської районної ради Київської області

Місцезнаходження закладу : м.Тараща , вул. Зарічна,20 , Таращанський район, Київська обл..

 

Найменування посади та умови оплати праці:

Директор;

Посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями; надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011та постанови №78 від 31.01.2001; надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі :

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України « Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме( за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи  не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку по відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Документи учасники конкурсу подають особисто до відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації   протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Тараща,

вулиця Шевченка,16.

 

  Місце  та дата початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

 

Конкурсний відбір буде проводитись у приміщенні Таращанської районної ради за адресою: м. Тараща, вул. Героїв Чорнобиля, 1, 3-й поверх, зала засідань.

 

Перший тур конкурсного відбору(тестування) проводиться 08 вересня 2020 року;

Другий  тур конкурсного відбору (розв’язання ситуаційних завдань) проводиться 11 вересня 2020 року;

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти проводиться 15 вересня 2020 року.

 

Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі:

 

Топчій Світлана Іванівна, провідний фахівець відділу освіти і науки Таращанської райдержадміністрації, тел. 5-18-78 з 10.00 до 17.00 год.