До уваги громадян!

   Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури здійснюються процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно жінки, яка шахрайським шляхом заволоділа бюджетними коштами.

   Так, з червня 2015 року громадянка С.будучи переселенкою з тимчасово окупованої території України з метою поліпшення свого матеріального становища за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету зверталась до управління соціального захисту населення для отримання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

   Вчиняючи злочин, громадянка С. шляхом обману при заповненні заяви на призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг вказувала неправдиві відомості щодо наявності нерухомого майна, в результаті чого, маючи власне житло, на протязі 2 років отримувала грошові кошти з державного бюджету.

   Дії зловмисниці кваліфіковано за ч. 1 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном ((в даному випадку шляхом обману)).

   Зловмисниці загрожує покарання у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Разом з цим, з метою відшкодування завданих збитків державі, прокуратурою разом з обвинувальним актом до суду буде скеровано цивільний позов про відшкодування шкоди завданої кримінальним правопорушенням.

 

 

Таращанський відділ

Кагарлицької місцевої прокуратури